FechaEquiposHora/Resultados
Danok Bat C
Padura
Urdaneta
Añorga
Amorebieta
Balmaseda
Real Soc. B
Bergara
Gernika
Barakaldo
Romo
Athletic
Beasain
Leioa B
Betoño
Lakua
Hondarribia
Ariznabarra
Lakua Arriaga
Deusto
Askartza Claret
Portugalete
Oiartzun
Loiola I
Begoña
Abadiño
Dep. Alavés
Kostkas
Retuerto
Basconia
Olarizu
Antiguoko C
Eibar B
Hernani
Sanse
Romo
Antiguoko B
Aurrera V.
Mungia
Astrabuduako
Aurrera
Arratia
Leioa
Getxo
Portugalete
Danok Bat
Antiguoko
Ariznabarra
Santutxu B
Zarautz
Aretxabaleta
Anaitasuna
Sestao River
Bermeo
Indartsu
Danok Bat
Vasconia
Olarizu
Getxo
Tolosa
Deusto B
Santutxu C
Santutxu
Eibar
R Sociedad
Amaikak-Bat
Dep. Alavés B
Athletic B
Abetxuko
Indautxu
Indautxu
Danok Bat B
Loiola I
Urdaneta
Aurrera V.
Gernika
Athletic B
Beasain
Balmaseda
Mungia
Astrabuduako
Askartza Claret
Antiguoko C
Betoño
Danok Bat B
Oiartzun
Zarautz
Indartsu
Amaikak-Bat
Santutxu
Barakaldo
Santutxu B
Kostkas
Leioa
Lakua
Lakua Arriaga
Portugalete
Retuerto
Getxo
Vasconia
Anaitasuna
Indautxu
Santutxu C
Galdakao
Arratia
Sestao River
Deusto
Hondarribia
Eibar
Portugalete
Romo
Aretxabaleta
Basconia
Aurrera
Olarizu
Antiguoko
Padura
Begoña
Danok Bat
Abetxuko
Indautxu
Romo
Bermeo
Deusto B
Ariznabarra
R Sociedad
Danok Bat
Eibar B
Ariznabarra
Sanse
Hernani
Real Soc. B
Tolosa
Antiguoko B
Bergara
Dep. Alavés B
Leioa B
Getxo
Añorga
Olarizu
Abadiño
Amorebieta
Athletic
Dep. Alavés
Anaitasuna
Romo
Antiguoko B
Leioa B
Indartsu
Eibar B
Getxo
Athletic B
Sanse
Deusto
Danok Bat C
Santutxu C
Beasain
Bergara
Indautxu
Oiartzun
Dep. Alavés B
Hernani
Lakua Arriaga
Antiguoko C
Amorebieta
Padura
Portugalete
Abetxuko
Zarautz
Barakaldo
Barakaldo
Arratia
Itzubaltzeta
Portugalete B
Urdaneta
Danok Bat B
Sestao River
Basconia
Astrabuduako
Balmaseda
Hondarribia
Lakua
Askartza Claret
Retuerto
Betoño
Añorga
Dep. Alavés
Indautxu
Antiguoko
Getxo
Aurrera
Portugalete
Romo
Danok Bat
Olarizu
Loiola I
Leioa
Athletic
Deusto B
Arratia
Santutxu
Ariznabarra
Vasconia
Kostkas
Galdakao
Bermeo
R Sociedad
Olarizu
Eibar
Amaikak-Bat
Leioa B
Abadiño
Santutxu B
Aurrera V.
Gernika
Tolosa
Mungia
Abadiño
Real Soc. B
Danok Bat
Indautxu B
Santutxu B
Deusto
Cultural D
Aretxabaleta
Ariznabarra
Balmaseda
Amorebieta
Danok Bat B
Athletic B
Arenas
Gernika
Ibarreko
Retuerto
Retuerto
Aurrera
Leioa B
Gernika
Olarizu
Santutxu
Deusto
Aretxabaleta
Gernika
Itzubaltzeta
Abadiño
Astrabuduako
Hernani
Beasain
Athletic
Vasconia
Danok Bat
Dep. Alavés B
Santutxu C
Begoña
Romo
Indautxu
Athletic B
Antiguoko B
Arratia
Galdakao
Kostkas
Antiguoko
Portugalete
Sestao River
Basconia
Deusto B
Amaikak-Bat
Portugalete
Tolosa
Santutxu B
Ariznabarra
Eibar
Añorga
Lakua Arriaga
Balmaseda
Askartza Claret
Abetxuko
Romo
Portugalete B
Barakaldo
Aurrera V.
Zarautz
Amorebieta
Indautxu B
Arratia
Deusto
Bergara
Getxo
Indautxu
Leioa
Santutxu B
Danok Bat B
Cultural D
Balmaseda
Antiguoko C
Hondarribia
Danok Bat
Dep. Alavés
Loiola I
Betoño
Danok Bat B
Olarizu
Retuerto
Leioa B
Athletic B
Ibarreko
Lakua
Sanse
Eibar B
Real Soc. B
Ariznabarra
Anaitasuna
Bermeo
Danok Bat C
Oiartzun
Urdaneta
Barakaldo
Indartsu
Padura
Mungia
Getxo
R Sociedad
Abadiño
Arenas
Danok Bat B
Astrabuduako
Indautxu
Lagun Artea B
Danok Bat
Getxo
Salesianos
Romo
Leioa
Bermeo
Getxo B
Itzubaltzeta
Balmaseda
Arratia
Betoño
Danok Bat B
Ibarreko
Santutxu B
Amaikak-Bat
Ariznabarra
Begoña
Bermeo
Santutxu
Getxo
Lakua Arriaga
Loiola I
R Sociedad
Kostkas
Getxo
Hernani
Indautxu B
Cultural D
Zarautz
Tolosa
Santutxu B
Leioa B
Anaitasuna
Deusto
Sanse
Antiguoko C
Danok Bat
Balmaseda
Gernika
Athletic B
Romo
Ariznabarra
Hondarribia
Añorga
Balmaseda
Abadiño
Leioa
Danok Bat
Galdakao
Retuerto
Portugalete
Romo
Deusto B
Portugalete
Astrabuduako
Padura
Aretxabaleta
Lakua
Danok Bat C
Arratia
Antiguoko
Athletic
Dep. Alavés
Abetxuko
Arenas
Retuerto
Amorebieta
Santutxu C
Indautxu
Urdaneta
Askartza Claret
Aurrera
Deusto
Portugalete B
Sestao River
Retuerto
Leioa B
Athletic B
Dep. Alavés B
Eibar B
Ibaiondo Ner.
Barakaldo
Galdakao
Basconia
Danok Bat B
Loiola I
Vasconia
Indautxu
Itzubaltzeta
Barakaldo
Beasain
Danok Bat
Barakaldo
Aurrera V.
Antiguoko B
Bergara
Olarizu
Oiartzun
Gernika
Abadiño
Indartsu
Real Soc. B
Danok Bat B
Amorebieta
Basconia
Athletic B
Padura
Portugalete
Eibar
Olarizu
Athletic B
Danok Bat
Amorebieta
Ibarreko
Arratia
Indautxu B
Cultural D
Danok Bat B
Athletic B
Arenas
Romo
Danok Bat
Lagun Artea B
Getxo B
Itzubaltzeta
Danok Bat B
Astrabuduako
Indautxu
Getxo
Leioa
Bermeo
Salesianos
Portugalete
Basconia
Danok Bat B
Lakua Arriaga
Ariznabarra
Indautxu
Deusto
Romo
Ariznabarra
Portugalete
Santutxu B
Leioa B
Danok Bat
Getxo
Romo
Dep. Alavés
Portugalete
Galdakao
Santutxu C
Mungia
Abetxuko
Leioa
Arratia
Begoña
Basconia
Danok Bat C
Retuerto
Gernika
Danok Bat
Vasconia
Padura
Balmaseda
Balmaseda
Padura
Loiola I
Galdakao
Aurrera V.
Indartsu
Abadiño
Askartza Claret
Bermeo
Amorebieta
Retuerto
Ibaiondo Ner.
Barakaldo
Deusto
Bergara
Gernika
Kostkas
Santutxu
Getxo
Eibar
Barakaldo
Danok Bat B
Tolosa
Barakaldo
Athletic B
Santutxu B
Athletic
R Sociedad
Abadiño
Itzubaltzeta
Olarizu
Amaikak-Bat
Hernani
Antiguoko B
Aurrera
Sestao River
Lakua
Anaitasuna
Urdaneta
Olarizu
Portugalete B
Balmaseda
Antiguoko C
Aretxabaleta
Indautxu
Antiguoko
Añorga
Sanse
Leioa B
Zarautz
Oiartzun
Betoño
Retuerto
Deusto B
Eibar B
Beasain
Real Soc. B
Dep. Alavés B
Loiola I
Hondarribia
Getxo
Romo
Indautxu
Getxo B
Leioa
Salesianos
Danok Bat B
Lagun Artea B
Astrabuduako
Itzubaltzeta
Danok Bat
Bermeo
Askartza Claret
Sestao River
Itzubaltzeta
Deusto
Betoño
Urdaneta
Eibar
Kostkas
Astrabuduako
Santutxu C
Ibaiondo Ner.
Loiola I
Gernika
Hernani
Danok Bat B
Arratia
Anaitasuna
Antiguoko C
Mungia
Bermeo
Lakua Arriaga
Oiartzun
Deusto B
Aurrera
Hondarribia
Danok Bat B
Antiguoko B
Danok Bat
Aurrera V.
Tolosa
Aretxabaleta
Añorga
Leioa
Romo
Antiguoko
Danok Bat
Barakaldo
Retuerto
Padura
Basconia
Barakaldo
Leioa B
Zarautz
Athletic B
Getxo
Eibar B
Sanse
Loiola I
Indartsu
Dep. Alavés B
Galdakao
Retuerto
Beasain
Real Soc. B
Portugalete
Dep. Alavés
Begoña
Basconia
Ariznabarra
Deusto
Abadiño
Retuerto
R Sociedad
Indautxu
Vasconia
Abetxuko
Gernika
Athletic B
Ibarreko
Cultural D
Indautxu
Olarizu
Danok Bat
Portugalete
Ariznabarra
Olarizu
Amaikak-Bat
Getxo
Santutxu
Athletic
Amorebieta
Arratia
Santutxu B
Bergara
Abadiño
Padura
Leioa B
Amorebieta
Romo
Lakua
Balmaseda
Athletic B
Danok Bat C
Portugalete
Balmaseda
Barakaldo
Danok Bat B
Galdakao
Arenas
Santutxu B
Indautxu B
Portugalete B
Leioa
Romo
Lagun Artea B
Astrabuduako
Salesianos
Danok Bat
Indautxu
Itzubaltzeta
Bermeo
Getxo
Getxo B
Danok Bat B
Danok Bat
R Sociedad
Getxo
Ariznabarra
Deusto
Balmaseda
Olarizu
Portugalete
Padura
Athletic B
Cultural D
Leioa B
Danok Bat B
Sanse
Retuerto
Danok Bat C
Galdakao
Ibaiondo Ner.
Aurrera
Galdakao
Amorebieta
Arenas
Antiguoko C
Romo
Santutxu B
Gernika
Romo
Vasconia
Abetxuko
Antiguoko
Dep. Alavés B
Beasain
Barakaldo
Indautxu B
Kostkas
Amaikak-Bat
Real Soc. B
Getxo
Añorga
Anaitasuna
Eibar B
Antiguoko B
Loiola I
Aretxabaleta
Oiartzun
Hondarribia
Athletic
Eibar
Urdaneta
Lakua Arriaga
Portugalete
Begoña
Deusto
Indautxu
Basconia
Amorebieta
Hernani
Santutxu B
Athletic B
Abadiño
Loiola I
Barakaldo
Portugalete B
Danok Bat B
Bergara
Zarautz
Basconia
Danok Bat
Dep. Alavés
Leioa
Santutxu C
Balmaseda
Retuerto
Itzubaltzeta
Olarizu
Betoño
Bermeo
Astrabuduako
Athletic B
Barakaldo
Danok Bat
Gernika
Arratia
Mungia
Padura
Askartza Claret
Danok Bat B
Retuerto
Arratia
Ibarreko
Tolosa
Indartsu
Portugalete
Balmaseda
Indautxu
Santutxu
Leioa B
Aurrera V.
Lakua
Ariznabarra
Sestao River
Deusto B
Astrabuduako
Getxo B
Getxo
Salesianos
Danok Bat
Leioa
Danok Bat B
Indautxu
Romo
Bermeo
Itzubaltzeta
Lagun Artea B
Hondarribia
Urdaneta
Danok Bat
Padura
Antiguoko B
Real Soc. B
Gernika
Eibar B
Danok Bat B
Barakaldo
Itzubaltzeta
Balmaseda
Ibarreko
Portugalete B
Aretxabaleta
Danok Bat B
Indautxu B
Deusto
Balmaseda
Bermeo
Balmaseda
Basconia
Amorebieta
Portugalete
Santutxu B
Danok Bat
Askartza Claret
Deusto B
Gernika
Amorebieta
Abadiño
Santutxu B
Leioa B
Arratia
Deusto
Lakua
Galdakao
Sestao River
Athletic B
Portugalete
Indautxu
Betoño
Ibaiondo Ner.
Danok Bat B
Tolosa
Leioa B
Aurrera V.
Athletic B
Indartsu
Beasain
Mungia
Basconia
Zarautz
Hernani
Ariznabarra
Antiguoko C
Retuerto
Athletic B
Arenas
Cultural D
Barakaldo
Bergara
Retuerto
Loiola I
Barakaldo
Galdakao
Danok Bat C
Aurrera
Astrabuduako
Arratia
Lakua Arriaga
Olarizu
Romo
Añorga
Anaitasuna
Loiola I
Sanse
Oiartzun
Abadiño
Santutxu C
Begoña
Retuerto
Getxo
Dep. Alavés B
Bermeo
Leioa
Astrabuduako
Danok Bat B
Romo
Salesianos
Getxo
Danok Bat
Lagun Artea B
Indautxu
Itzubaltzeta
Getxo B
Hernani
Barakaldo
Portugalete
Padura
Portugalete
Mungia
Athletic B
Basconia
Ariznabarra
Kostkas
Real Soc. B
Gernika
Portugalete B
Leioa B
Retuerto
Amorebieta
Retuerto
Galdakao
Basconia
Astrabuduako
Antiguoko
Romo
Olarizu
Getxo
Bermeo
Abadiño
Santutxu C
Padura
Arratia
Balmaseda
Santutxu
Danok Bat
Balmaseda
Danok Bat
Sestao River
Danok Bat C
Deusto B
Galdakao
Danok Bat B
Anaitasuna
R Sociedad
Abetxuko
Eibar
Indautxu
Aurrera
Begoña
Barakaldo
Ibaiondo Ner.
Betoño
Lakua Arriaga
Loiola I
Romo
Leioa B
Indartsu
Portugalete
Leioa
Olarizu
Hondarribia
Athletic B
Tolosa
Urdaneta
Sanse
Balmaseda
Indautxu B
Arratia
Arenas
Oiartzun
Aretxabaleta
Bergara
Aurrera V.
Deusto
Danok Bat B
Cultural D
Gernika
Danok Bat
Zarautz
Lakua
Indautxu
Beasain
Getxo
Santutxu B
Retuerto
Vasconia
Dep. Alavés
Amorebieta
Abadiño
Eibar B
Santutxu B
Loiola I
Danok Bat B
Barakaldo
Ibarreko
Dep. Alavés B
Antiguoko B
Antiguoko C
Deusto
Añorga
Ariznabarra
Amaikak-Bat
Athletic
Athletic B
Itzubaltzeta
Amorebieta
Athletic B
Danok Bat
Romo
Getxo B
Lagun Artea B
Leioa
Getxo
Danok Bat B
Itzubaltzeta
Salesianos
Bermeo
Indautxu
Astrabuduako
Itzubaltzeta
Indautxu B
Galdakao
Loiola I
Barakaldo
Danok Bat
Aurrera V.
Hernani
Athletic B
Santutxu B
Santutxu B
Real Soc. B
Tolosa
Bergara
Gernika
Arratia
Danok Bat B
Balmaseda
Dep. Alavés
Antiguoko
Athletic
Ariznabarra
Ibaiondo Ner.
Retuerto
Padura
Bermeo
Askartza Claret
Galdakao
Ibarreko
Deusto
Leioa B
Athletic B
Abadiño
Cultural D
Astrabuduako
Portugalete
Begoña
Sestao River
Ariznabarra
Loiola I
Indautxu
Lakua Arriaga
Amorebieta
Aurrera
Hondarribia
Betoño
Getxo
Portugalete
Leioa B
Barakaldo
Leioa
Vasconia
Mungia
Retuerto
Danok Bat C
Deusto B
Retuerto
Amorebieta
Arenas
Portugalete B
Abadiño
Arratia
Deusto
Añorga
Balmaseda
Basconia
Danok Bat B
Barakaldo
Abetxuko
Santutxu
Antiguoko B
Beasain
Danok Bat
Eibar
Romo
Danok Bat B
Romo
R Sociedad
Zarautz
Eibar B
Basconia
Portugalete
Sanse
Olarizu
Indautxu
Amaikak-Bat
Lakua
Antiguoko C
Kostkas
Olarizu
Indartsu
Getxo
Gernika
Dep. Alavés B
Padura
Balmaseda
Aretxabaleta
Urdaneta
Anaitasuna
Oiartzun
Danok Bat
Athletic B
Lagun Artea B
Danok Bat B
Itzubaltzeta
Astrabuduako
Salesianos
Leioa
Romo
Getxo
Bermeo