Emaitzak/Partiduak
Juvenil Liga Vasca – J 1
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Urdaneta Añorga | 0 - 2 | |
Betoño Lakua | 2 - 0 | |
Lakua Arriaga Deusto | 1 - 1 | |
Hondarribia Ariznabarra | 1 - 1 | |
Oiartzun Loiola I | 1 - 2 | |
Olarizu Antiguoko C | 0 - 1 | |
Sanse Romo | 4 - 0 | |
Aretxabaleta Anaitasuna | 0 - 3 | |
Indautxu Danok Bat B | 1 - 1 |
Juvenil Liga Vasca – J 2
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Loiola I Urdaneta | 1 - 0 | |
Antiguoko C Betoño | 1 - 0 | |
Danok Bat B Oiartzun | 4 - 0 | |
Lakua Lakua Arriaga | 2 - 1 | |
Anaitasuna Indautxu | 0 - 1 | |
Deusto Hondarribia | 2 - 2 | |
Romo Aretxabaleta | 1 - 1 | |
Ariznabarra Sanse | 1 - 2 | |
Añorga Olarizu | 4 - 0 |
Juvenil Liga Vasca – J 3
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Anaitasuna Romo | 4 - 1 | |
Sanse Deusto | 0 - 2 | |
Indautxu Oiartzun | 7 - 0 | |
Lakua Arriaga Antiguoko C | 0 - 2 | |
Urdaneta Danok Bat B | 2 - 1 | |
Hondarribia Lakua | 0 - 0 | |
Betoño Añorga | 2 - 0 | |
Olarizu Loiola I | 1 - 1 | |
Aretxabaleta Ariznabarra | 2 - 2 |
Juvenil Liga Vasca – J 4
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Deusto Aretxabaleta | 2 - 1 | |
Romo Indautxu | 2 - 3 | |
Añorga Lakua Arriaga | 2 - 1 | |
Antiguoko C Hondarribia | 1 - 6 | |
Danok Bat B Olarizu | 5 - 1 | |
Loiola I Betoño | 0 - 1 | |
Lakua Sanse | 1 - 3 | |
Ariznabarra Anaitasuna | 4 - 1 | |
Oiartzun Urdaneta | 0 - 2 |
Juvenil Liga Vasca – J 5
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Betoño Danok Bat B | 1 - 2 | |
Lakua Arriaga Loiola I | 2 - 0 | |
Anaitasuna Deusto | 4 - 2 | |
Sanse Antiguoko C | 1 - 1 | |
Romo Ariznabarra | 0 - 2 | |
Hondarribia Añorga | 3 - 1 | |
Aretxabaleta Lakua | 2 - 2 | |
Indautxu Urdaneta | 4 - 0 | |
Olarizu Oiartzun | 3 - 0 |
Juvenil Liga Vasca – J 6
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Danok Bat B Lakua Arriaga | 2 - 0 | |
Ariznabarra Indautxu | 0 - 2 | |
Deusto Romo | 1 - 2 | |
Urdaneta Olarizu | 1 - 0 | |
Lakua Anaitasuna | 1 - 2 | |
Antiguoko C Aretxabaleta | 1 - 1 | |
Añorga Sanse | 1 - 0 | |
Oiartzun Betoño | 1 - 2 | |
Loiola I Hondarribia | 2 - 3 |
Juvenil Liga Vasca – J 7
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Betoño Urdaneta | 1 - 0 | |
Anaitasuna Antiguoko C | 4 - 2 | |
Lakua Arriaga Oiartzun | 1 - 0 | |
Hondarribia Danok Bat B | 1 - 4 | |
Aretxabaleta Añorga | 0 - 5 | |
Sanse Loiola I | 3 - 2 | |
Ariznabarra Deusto | 3 - 1 | |
Indautxu Olarizu | 1 - 1 | |
Romo Lakua | 0 - 4 |
Juvenil Liga Vasca – J 8
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Danok Bat B Sanse | 1 - 0 | |
Antiguoko C Romo | 1 - 1 | |
Añorga Anaitasuna | 2 - 1 | |
Loiola I Aretxabaleta | 3 - 1 | |
Oiartzun Hondarribia | 0 - 4 | |
Urdaneta Lakua Arriaga | 0 - 4 | |
Deusto Indautxu | 2 - 1 | |
Olarizu Betoño | 0 - 1 | |
Lakua Ariznabarra | 3 - 4 |
Juvenil Liga Vasca – J 9
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Hondarribia Urdaneta | 3 - 2 | |
Aretxabaleta Danok Bat B | 1 - 5 | |
Deusto Lakua | 1 - 0 | |
Indautxu Betoño | 1 - 1 | |
Ariznabarra Antiguoko C | 2 - 0 | |
Lakua Arriaga Olarizu | 0 - 2 | |
Romo Añorga | 0 - 2 | |
Anaitasuna Loiola I | 3 - 1 | |
Sanse Oiartzun | 4 - 3 |
Juvenil Liga Vasca - J 10
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Danok Bat B Anaitasuna | 2 - 2 | |
Betoño Lakua Arriaga | 5 - 0 | |
Loiola I Romo | 2 - 1 | |
Olarizu Hondarribia | 2 - 3 | |
Urdaneta Sanse | 1 - 2 | |
Oiartzun Aretxabaleta | 2 - 5 | |
Lakua Indautxu | 1 - 2 | |
Añorga Ariznabarra | 3 - 0 | |
Antiguoko C Deusto | 3 - 2 |
Juvenil Liga Vasca - J 11
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Ariznabarra Loiola I | 4 - 3 | |
Indautxu Lakua Arriaga | 3 - 1 | |
Hondarribia Betoño | 1 - 1 | |
Deusto Añorga | 4 - 3 | |
Romo Danok Bat B | 0 - 1 | |
Sanse Olarizu | 1 - 1 | |
Lakua Antiguoko C | 2 - 1 | |
Aretxabaleta Urdaneta | 3 - 0 | |
Anaitasuna Oiartzun | 4 - 1 |
Juvenil Liga Vasca - J 12
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Oiartzun Romo | 0 - 3 | |
Danok Bat B Ariznabarra | 3 - 1 | |
Loiola I Deusto | 3 - 0 | |
Lakua Arriaga Hondarribia | 2 - 2 | |
Betoño Sanse | 3 - 0 | |
Antiguoko C Indautxu | 1 - 2 | |
Añorga Lakua | 3 - 0 | |
Olarizu Aretxabaleta | 3 - 0 | |
Urdaneta Anaitasuna | 2 - 1 |
Juvenil Liga Vasca - J 13
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Aretxabaleta Betoño | 1 - 2 | |
Anaitasuna Olarizu | 3 - 1 | |
Ariznabarra Oiartzun | 1 - 2 | |
Romo Urdaneta | 4 - 1 | |
Lakua Loiola I | 4 - 0 | |
Deusto Danok Bat B | 1 - 3 | |
Indautxu Hondarribia | 4 - 0 | |
Sanse Lakua Arriaga | 3 - 0 | |
Antiguoko C Añorga | 3 - 3 |
Juvenil Liga Vasca - J 14
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Olarizu Romo | 2 - 2 | |
Urdaneta Ariznabarra | 1 - 2 | |
Oiartzun Deusto | 2 - 1 | |
Hondarribia Sanse | 0 - 0 | |
Añorga Indautxu | 1 - 1 | |
Lakua Arriaga Aretxabaleta | 0 - 2 | |
Danok Bat B Lakua | 3 - 0 | |
Loiola I Antiguoko C | 3 - 1 | |
Betoño Anaitasuna | 2 - 2 |
Juvenil Liga Vasca - J 15
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Añorga Loiola I | 2 - 0 | |
Antiguoko C Danok Bat B | 2 - 2 | |
Aretxabaleta Hondarribia | 5 - 2 | |
Lakua Oiartzun | 1 - 1 | |
Anaitasuna Lakua Arriaga | 1 - 1 | |
Romo Betoño | 0 - 1 | |
Indautxu Sanse | 6 - 3 | |
Ariznabarra Olarizu | 2 - 2 | |
Deusto Urdaneta | 2 - 1 |
Juvenil Liga Vasca - J 16
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Indautxu Loiola I | 1 - 2 | |
Danok Bat B Añorga | 2 - 0 | |
Lakua Arriaga Romo | 2 - 6 | |
Sanse Aretxabaleta | 0 - 1 | |
Betoño Ariznabarra | 3 - 0 | |
Hondarribia Anaitasuna | 1 - 1 | |
Olarizu Deusto | 2 - 3 | |
Urdaneta Lakua | 1 - 3 | |
Oiartzun Antiguoko C | 2 - 2 |
Juvenil Liga Vasca - J 17
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Aretxabaleta Indautxu | 0 - 3 | |
Anaitasuna Sanse | 4 - 0 | |
Romo Hondarribia | 3 - 2 | |
Deusto Betoño | 1 - 3 | |
Ariznabarra Lakua Arriaga | 1 - 3 | |
Antiguoko C Urdaneta | 2 - 2 | |
Añorga Oiartzun | 2 - 0 | |
Lakua Olarizu | 3 - 1 | |
Loiola I Danok Bat B | 1 - 0 |
Juvenil Liga Vasca - J 18
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Añorga Urdaneta | 6 - 1 | |
Deusto Lakua Arriaga | 1 - 2 | |
Ariznabarra Hondarribia | 2 - 1 | |
Romo Sanse | 3 - 0 | |
Anaitasuna Aretxabaleta | 3 - 4 | |
Danok Bat B Indautxu | 1 - 2 | |
Loiola I Oiartzun | 5 - 2 | |
Antiguoko C Olarizu | 4 - 3 | |
Lakua Betoño | 0 - 2 |
Juvenil Liga Vasca - J 19
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Olarizu Añorga | 2 - 2 | |
Betoño Antiguoko C | 3 - 1 | |
Hondarribia Deusto | 4 - 1 | |
Lakua Arriaga Lakua | 1 - 2 | |
Sanse Ariznabarra | 2 - 1 | |
Aretxabaleta Romo | 2 - 1 | |
Indautxu Anaitasuna | 3 - 0 | |
Oiartzun Danok Bat B | 1 - 1 | |
Urdaneta Loiola I | 1 - 3 |
Juvenil Liga Vasca - J 20
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Lakua Hondarribia | 2 - 3 | |
Danok Bat B Urdaneta | 4 - 1 | |
Oiartzun Indautxu | 2 - 3 | |
Romo Anaitasuna | 3 - 0 | |
Loiola I Olarizu | 2 - 2 | |
Ariznabarra Aretxabaleta | 5 - 1 | |
Añorga Betoño | 1 - 0 | |
Antiguoko C Lakua Arriaga | 4 - 1 | |
Deusto Sanse | 0 - 2 |
Juvenil Liga Vasca - J 21
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Lakua Arriaga Añorga | 1 - 5 | |
Hondarribia Antiguoko C | 4 - 0 | |
Sanse Lakua | 0 - 1 | |
Aretxabaleta Deusto | 2 - 2 | |
Anaitasuna Ariznabarra | 2 - 1 | |
Indautxu Romo | 1 - 2 | |
Urdaneta Oiartzun | 2 - 3 | |
Olarizu Danok Bat B | 1 - 2 | |
Betoño Loiola I | 1 - 0 |
Juvenil Liga Vasca - J 22
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Lakua Aretxabaleta | 0 - 1 | |
Danok Bat B Betoño | 1 - 0 | |
Loiola I Lakua Arriaga | 1 - 0 | |
Urdaneta Indautxu | 0 - 5 | |
Oiartzun Olarizu | 2 - 2 | |
Deusto Anaitasuna | 2 - 0 | |
Añorga Hondarribia | 3 - 1 | |
Antiguoko C Sanse | 1 - 2 | |
Ariznabarra Romo | 2 - 5 |
Juvenil Liga Vasca - J 23
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Sanse Añorga | 1 - 2 | |
Betoño Oiartzun | 4 - 2 | |
Olarizu Urdaneta | 0 - 2 | |
Lakua Arriaga Danok Bat B | 0 - 5 | |
Hondarribia Loiola I | 1 - 1 | |
Romo Deusto | 2 - 1 | |
Indautxu Ariznabarra | 2 - 1 | |
Anaitasuna Lakua | 1 - 1 | |
Aretxabaleta Antiguoko C | 0 - 4 |
Juvenil Liga Vasca - J 24
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Urdaneta Betoño | 0 - 6 | |
Lakua Romo | 1 - 1 | |
Olarizu Indautxu | 0 - 0 | |
Antiguoko C Anaitasuna | 4 - 3 | |
Añorga Aretxabaleta | 2 - 3 | |
Loiola I Sanse | 3 - 1 | |
Oiartzun Lakua Arriaga | 1 - 2 | |
Danok Bat B Hondarribia | 5 - 0 | |
Deusto Ariznabarra | 0 - 1 |
Juvenil Liga Vasca - J 25
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Anaitasuna Añorga | 2 - 0 | |
Hondarribia Oiartzun | 4 - 3 | |
Romo Antiguoko C | 4 - 1 | |
Indautxu Deusto | 2 - 5 | |
Ariznabarra Lakua | 1 - 2 | |
Betoño Olarizu | 4 - 1 | |
Lakua Arriaga Urdaneta | 4 - 2 | |
Aretxabaleta Loiola I | 4 - 1 | |
Sanse Danok Bat B | 4 - 2 |
Juvenil Liga Vasca - J 26
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Lakua Deusto | 3 - 2 | |
Olarizu Lakua Arriaga | 2 - 1 | |
Urdaneta Hondarribia | 0 - 4 | |
Loiola I Anaitasuna | 4 - 2 | |
Danok Bat B Aretxabaleta | 3 - 0 | |
Añorga Romo | 2 - 3 | |
Oiartzun Sanse | 1 - 5 | |
Antiguoko C Ariznabarra | 2 - 4 | |
Betoño Indautxu | 1 - 1 |
Juvenil Liga Vasca - J 27
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Romo Loiola I | 1 - 2 | |
Indautxu Lakua | 2 - 0 | |
Sanse Urdaneta | 6 - 0 | |
Ariznabarra Añorga | 0 - 3 | |
Aretxabaleta Oiartzun | 4 - 1 | |
Deusto Antiguoko C | 4 - 2 | |
Lakua Arriaga Betoño | 2 - 2 | |
Anaitasuna Danok Bat B | 0 - 2 | |
Hondarribia Olarizu | 2 - 1 |
Juvenil Liga Vasca - J 28
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Danok Bat B Romo | ||
Oiartzun Anaitasuna | ||
Olarizu Sanse | ||
Urdaneta Aretxabaleta | ||
Antiguoko C Lakua | ||
Añorga Deusto | ||
Loiola I Ariznabarra | ||
Lakua Arriaga Indautxu | ||
Betoño Hondarribia |
Juvenil Liga Vasca - J 29
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Romo Oiartzun | ||
Hondarribia Lakua Arriaga | ||
Deusto Loiola I | ||
Indautxu Antiguoko C | ||
Lakua Añorga | ||
Sanse Betoño | ||
Aretxabaleta Olarizu | ||
Anaitasuna Urdaneta | ||
Ariznabarra Danok Bat B |
Juvenil Liga Vasca - J 30
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Oiartzun Ariznabarra | ||
Lakua Arriaga Sanse | ||
Danok Bat B Deusto | ||
Añorga Antiguoko C | ||
Betoño Aretxabaleta | ||
Olarizu Anaitasuna | ||
Loiola I Lakua | ||
Urdaneta Romo | ||
Hondarribia Indautxu |
Juvenil Liga Vasca - J 31
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Sanse Hondarribia | ||
Antiguoko C Loiola I | ||
Indautxu Añorga | ||
Aretxabaleta Lakua Arriaga | ||
Anaitasuna Betoño | ||
Ariznabarra Urdaneta | ||
Romo Olarizu | ||
Deusto Oiartzun | ||
Lakua Danok Bat B |
Juvenil Liga Vasca - J 32
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Urdaneta Deusto | ||
Danok Bat B Antiguoko C | ||
Loiola I Añorga | ||
Sanse Indautxu | ||
Hondarribia Aretxabaleta | ||
Olarizu Ariznabarra | ||
Betoño Romo | ||
Oiartzun Lakua | ||
Lakua Arriaga Anaitasuna |
Juvenil Liga Vasca - J 33
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Antiguoko C Oiartzun | ||
Anaitasuna Hondarribia | ||
Deusto Olarizu | ||
Añorga Danok Bat B | ||
Romo Lakua Arriaga | ||
Loiola I Indautxu | ||
Lakua Urdaneta | ||
Aretxabaleta Sanse | ||
Ariznabarra Betoño |
Juvenil Liga Vasca - J 34
Data | Teams | Time/Results |
---|---|---|
Oiartzun Añorga | ||
Betoño Deusto | ||
Sanse Anaitasuna | ||
Danok Bat B Loiola I | ||
Hondarribia Romo | ||
Olarizu Lakua | ||
Indautxu Aretxabaleta | ||
Lakua Arriaga Ariznabarra | ||
Urdaneta Antiguoko C |
Taldearen historia
Sailkapena
Juvenil Liga Vasca
Pos | Team | J | G | E | P | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danok Bat B | 27 | 19 | 4 | 4 | 61 |
2 | Betoño | 27 | 18 | 5 | 4 | 59 |
3 | Indautxu | 27 | 17 | 6 | 4 | 57 |
4 | Añorga | 27 | 17 | 3 | 7 | 54 |
5 | Loiola I | 27 | 14 | 3 | 10 | 45 |
6 | Hondarribia | 27 | 12 | 8 | 7 | 44 |
7 | Sanse | 27 | 13 | 3 | 11 | 42 |
8 | Romo | 27 | 12 | 4 | 11 | 40 |
9 | Anaitasuna | 27 | 11 | 5 | 11 | 38 |
9 | Aretxabaleta | 27 | 11 | 5 | 11 | 38 |
11 | Ariznabarra | 27 | 11 | 3 | 13 | 36 |
12 | Lakua | 27 | 10 | 5 | 12 | 35 |
13 | Deusto | 27 | 10 | 3 | 14 | 33 |
14 | Antiguoko C | 27 | 8 | 7 | 12 | 31 |
15 | Lakua Arriaga | 27 | 7 | 4 | 16 | 25 |
16 | Olarizu | 27 | 4 | 9 | 14 | 21 |
17 | Urdaneta | 27 | 5 | 1 | 21 | 16 |
18 | Oiartzun | 27 | 3 | 4 | 20 | 13 |